Skoči na vsebino

Trenutno berem


nazia

Priporočeni prispevki

skandinavka1.jpg.b1879e8b55f200d70aa4eba620f33058.jpg

Prvi del trilogije. Berem dobesedno prvič in uživam. Nekako mi tudi postaja jasno, zakaj so skandinavski trilerji/kriminalke postali tako popularni. 
Filmov začuda (še) nisem gledal, čeprav so bili svojčas kar velik hype. Bom pa udaril maraton, ko preberem celotno trilogijo Millenium*.
 

Navedek

*
Moški, ki sovražijo ženske (prvotni naslov), sedaj pogosteje prevajano z naslovom: Dekle z zmajskim tatujem (v švedščini vedno prvotni naslov Män som hatar kvinnor, 2005)
Dekle, ki se je igralo z ognjem (Flickan som lekte med elden, 2006) 
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo (Luftslottet som sprängdes dobesedno: Grad v oblakih je razneslo, 2007)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni so bile vse ostale knjige, ki sem jih prebral od Abercrombieja, v enaki meri zabavne, je pa res, da znajo biti malo ponavljajoče. Pač fantasy al kaj :D

 

Piše pa zdaj neko novo trilogijo, ki naj bi izšla ven leta 2025, The Devils je naslov prve knjige, če se ne motim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...