Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2020]


Priporočeni prispevki

Samo se hollow knighta pa radiance imam od sefov v HK, igram pa mnde res ze ene 2 meseca. Po casu pa sem nekje v 55 ur s tem da sem jih vsaj 5 pustu v kurcevi beli palaci...fak ka sm bil zivcen in potem tud zadovoljen k mi je uspel na konc 😄

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
pred 1 uro, MrForm pravi:

 

Drugače pa čakam na znižanje TW: Warhammer II

a niso glih pred kratkim bila? so drugače sporadično

splača se ti kje drgje, kot direkt na steamu pogledat, js sm že pred leti kupil za manj kot 20€

js sem pa ravno zjutraj prednaročil novi DLC The Warden & The Paunch (mam vse za 1 in 2, razen Call of the Beastmen), itak vrgu že na stotine ur v špil

Povezava do prispevka
pred 1 uro, Berbasecks pravi:

a niso glih pred kratkim bila? so drugače sporadično

splača se ti kje drgje, kot direkt na steamu pogledat, js sm že pred leti kupil za manj kot 20€

js sem pa ravno zjutraj prednaročil novi DLC The Warden & The Paunch (mam vse za 1 in 2, razen Call of the Beastmen), itak vrgu že na stotine ur v špil

Ja vem, sem lih za dva tedna zgrešil. Sem si dal notification na isthereanydeal. Kolikor vidim ma enkrat na mesec kakšna štacuna pod 20€, tako da bo že. Pol praviš da je zakon? Ker sem zdaj malo igral Shogun 2, pa mi je bil mal dolgočasen. Sam WH mi je pa čisto nekaj drugega. 

Povezava do prispevka
Pravkar, MrForm pravi:

Ja vem, sem lih za dva tedna zgrešil. Sem si dal notification na isthereanydeal. Kolikor vidim ma enkrat na mesec kakšna štacuna pod 20€, tako da bo že. Pol praviš da je zakon? Ker sem zdaj malo igral Shogun 2, pa mi je bil mal dolgočasen. Sam WH mi je pa čisto nekaj drugega. 

Jah, sicer igram Total Ware že od prvega Shoguna. Pred Warhammer sem sicer daleč največ ur vložil v Rome I in Medieval II, ampak mi je Warhammer res nekaj čisto drugega, vsekakor še bolj všeč. Tudi dvojka je bistveno boljša od enke (itak je pa smiselno imeti obe, da imaš dostop do Mortal Empires, ki združi obe mapi). Sicer nanese kr keša, če hočeš še vse DLCje, so pa nekateri res a must, odvisno s katerimi fakcijami igraš. Jaz mislim, da me je vse skupaj, torej 1+2 + DLCji prišlo okoli 100€, pa nikakor mi ni škoda denarja.

Žal pa vsi frendi, ki so TW fani, sploh ne prenesejo tega fantazijskega okolja.

Povezava do prispevka

Počasi zaključujem s Crackdown 3, še dva šefa pa naj bi bilo kampanje konec 😄 Matr je grd špil, ampak je zabaven za špilat. Brainless, čeprav enega šefa sem šele v 4. fental, sem dejansko moral ful skakat, pa minione pobijat za zdravje in ščit. Če bi obstajal in-game map za vse orbe, bi mogoče še to sam nabiral po celi mapi kakšen večer 😄 Vse to pišem pod dejstvom, da nisem dal centa za njega, če ne štejem nekaj stotakov za grafično kartico, ki mi je zraven prinesla še zastonj gamepass 😄 Sem pa kočno skenslal Apple Arcade, ker nisem skoraj nič igral, mogoče bom pa sedaj dajal Microsoftu teh 5 dolarjev za gamepass 😄

Povezava do prispevka
Pred 3 urami, Me3do pravi:

Končno zaključil KC:D 😄

Sedaj pa Astral Chain na Switch-u, zaenkrat moram rečt da zelo uživantska igračka, sploh mi je ušeč ta Neon Genesis Evangelion vibe 

astral-chain-switch-hero.jpg

Ej, jaz igram tudi tole igro! 🙂
In moram priznati, da je kar luštna grafika notr.
In pa "dat ass" od one zjale, glavne protagonistke! 😮

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
Pravkar, Me3do pravi:

mja pač risankasta grafika, ampak še vedno na momente zašteka, oziroma ima opazen frame drop 

je pa kar nekaj fan service-a notri se strinjam 😄

odgovor na XEcutIor post

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...