Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

atomic reče Dne, 15. 5. 2020 at 9:58:

Probej, mogoče tamali želi ssd? :)

 

probaj prej še format diska 

 

Gatsu reče Dne, 15. 5. 2020 at 14:08:

V bistvu je najboljš da zalaufaš diskpart v admin CMD konzoli  in na pravem disku (najprej list disk, potem select disk #) izvedeš funkcijo "clean". Preko uporabniškega vmesnika dvomim da bodo Windowsi znal karkol narest s tem diskom.

 

bigboss82 reče Dne, 15. 5. 2020 at 15:24:

jp, ce ti ne dela 6 opcija v safe mode probaj formatirat disk na pcju.. ce se ne dela bos vrjetno moral kupit/zamenjat nov disk al neki

 

remove the hdd from the ps4 and use a pc to use diskpart to clean it

https://www.seagate.com/support/kb/how-to-diskpart-eraseclean-a-drive-through-the-command-prompt-005929en/

then install back to ps4 and install the ps4 os.

mid page click the "Reinstall PS4 system software using USB"

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

 

Just to add, make sure you're using the "Complete" download (~1.1Gb) not the update download (~420 Mb) to initialize the new drive.

 

 

 

sem rešil s formatiranjem, dela - hvala še enkrat, ni ga čez vas, za karkoli zaglavi. :wub:

Povezava do prispevka

Niso zdaj enkrat ti "Days of Play" kot vsako leto, ko imajo popuste na letno naročnino ipd.? Nekje tukaj sem videl reklamo in pogledal kaj je, pa je bilo omenjeno samo PS VR, nekaj iger in PS+ naročnina. A mislite, da joypad-i ne bodo nič v akciji? Nekje imam v spominu, da sem lčani kupil v teh days of play za cca 39,90€. Zanima pa me, ker me je ravnokar kolega klical, ki nima pojma o konzolah, da je sinu crknil joypad in me prosil naj pogledam, pa so trenutno cene povsod 55€ in več in ne vem al mu naj rečem, da pač kupi ali pa počaka 1 teden. V bistvu mu ni crknil, ampak je mali tak konektorje zjebal, da se komaj komaj polni po kak procent pa gubi povezavo.

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 1 uro:

 

 

Prejšnji mesec sta tudi bila napovedana dva super naslova, pol sta prišla pa faming sim in skylines :D dejmo raje počakat

 

Mislim, da je moja napoved precej legit, glede na to, da jo je potrdil sam Sony in da bo igra za zastonjski download na voljo že jutri! 🙂

 

Za ta drugo igro, ki bo na voljo, pa se zaenkrat še ne ve.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 10 urami:

 

 

Prejšnji mesec sta tudi bila napovedana dva super naslova, pol sta prišla pa faming sim in skylines :D dejmo raje počakat

 

Tbfh je C:Skylines dost super naslov :) no, vsaj men, k zdej že par tednov samo to drajsam :D

Povezava do prispevka

Saj nič ne rečem, (na pol) podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Če dobiš TLOU Remastered, potem moraš nekajkrat dobiti tudi iz drugih košar, ne le elitnih :) 

Letelo je na napoved, ki sem jo videl (ne tu, ampak nekje na yt) prejšnji mesec tudi okrog 25. in je bil (zdaj se ne spomnim) hajp glede tega, pol pa čakam da pride in vidim čisto nekaj drugega. Saj glede farming sima sem najprej mislil sprobat tko za štos, pa sem potem videl, da ga je nek fan skurcal in da niti ni uporaben brez ful modov.

Povezava do prispevka

Vids, to je ta napaka, da si zadovoljen ker je itak zastonj. Pa ni, to placas in ce dobis neuporabno sranje je cisti nateg.

Je pa res da mislim da COD ne more bit slab value za veliko ljudi, tudi ce ga jaz niti downloadal ne bi. Gre le za eno najbolj uspesnih fransiz.

Povezava do prispevka

Drgač točno to, saj ni zastonj :D. Jst sem med karanteno vzel 1 mesec PS+, da sem malo drkal online, podaljšal pa nisem

 

Online ne igram, ker sem fan singleplayerja, te njihove free igrice pa lahko iskreno pač kupim, če bi jih želel igrat (jih ne) :D 

Povezava do prispevka

TLOU Remastered je običajno sranje  :blink:

 

Skylines je baje kot pravijo tudi kul.

 

Pa Bioshock (vse tri!!!) tudi gnojnica  :huh:

 

Shadows of Colossus remastered tudi ščiš od špila  :wacko:

 

Outlast 2, Detroit become human, Hitman so tudi navaden nateg???

 

To je samo nekaj naslovov, ki so bili v zadnjem letu pa pol, tko da ČAMIR in Arey zaprita smrdljivi goflji!

 

 

 

uredilo bitje Zorro Zamoro
brrr
Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 4 minutami:

TLOU Remastered je običajno sranje  :blink:

 

Skylines je baje kot pravijo tudi kul.

 

Pa Bioshock (vse tri!!!) tudi gnojnica  :huh:

 

Shadows of Colossus remastered tudi ščiš od špila  :wacko:

 

Outlast 2, Detroit become human, Hitman so tudi navaden nateg???

 

To je samo nekaj naslovov, ki so bili v zadnjem letu pa pol, tko da ČAMIR in Arey zaprita smrdljivi goflji!

Smiri doživljaj kolega, noben ni opletal z "obično sranje", "gnojnica", "ščiš od špila" itd. v kombinaciji s čimerkoli, to si si ti napletel

 

Pač za nekoga, ki ne igra veliko MP (npr. uporabnik ĆAMIR), je ne vem kok € letno prenizek value za hordanje nekih igric, ki bodo itak izginile iz seznama, ko poteče naročnina

 

Pač če hočem igrat OUTLAST 2, si ga bom kupil. Ne rabim plačevat 50 € letno in pol upat, da bo kak mesec kaj dobrega

 

 

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 6 minutami:

TLOU Remastered je običajno sranje  :blink:

 

Skylines je baje kot pravijo tudi kul.

 

Pa Bioshock (vse tri!!!) tudi gnojnica  :huh:

 

Shadows of Colossus remastered tudi ščiš od špila  :wacko:

 

Outlast 2, Detroit become human, Hitman so tudi navaden nateg???

 

To je samo nekaj naslovov, ki so bili v zadnjem letu pa pol, tko da ČAMIR in Arey zaprita smrdljivi goflji!

 

 

 

 

Sam sem tudi mnenja, da teh 40€ za kolko dobiš letno članarino nekako vsekakor dobiš notri z igrami. Vsaj nekaj se ti dopade v toku enega leta. Jaz pač vržem teh 40€ in pozabim za celo leto, pa vzamem igre in jih niti ne igram veliko, ampak se ne počutim nategnjenega. Se najde tudi kaka online, ki jo tu pa tam igram.

Povezava do prispevka

Saj ni govoril o igricah, ki si jih naštel, pač pa konceptualno: zadeva je tako ali drugače plačljiva in če fašeš slabo igrico, je vse skupi nateg

 

Sej vsi vemo, da so kakšna obdobja, ko maš par mesecev res samo junk za PS+ 

 

So pa obdobja, ko so jake igrice 

Povezava do prispevka

Dobro eno je, ce rece, da mu je igra sranje. Drugo, ce reces uporabniku, da ima smrdljivo gofljo

 

To upam, da ti je jasno.. ker sicer bos imel tezave tu gor

 

Ze samo teoreticno, ce folk be sme rect, da je neka igra al neki za njega sranje, pol lahko samo zapremo konzolec, ce pa zacnemo govorit da imajo uporabniki smrdljive goflje pol lahko samo se naredimo meet in smack down z bambusi v roki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

 

To upam, da ti je jasno.. ker sicer bos imel tezave tu gor

 

 

 

KE RIT reče pred 19 minutami:

Man up, opraviči se in to je to. :D


Le tako se lahko pridružiš fantastični ekipi gamer elite tovarišem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...