Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fora zajtrka je, da je kruh "pravi" in tako bolj spominja na zajtrk, ker pač za zajtrk ponavadi jemo svež kruh. Kava je pa tud dobra.

Edino kar pogrešam je špinačni smoothie s stebelno zeleno, kvinojo in chia semeni.

Ampak bom preživel :)

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 27. 5. 2020 at 10:42:

Edino kar pogrešam je špinačni smoothie s stebelno zeleno, kvinojo in chia semeni.

 

 

To bi bil res ultimate rippage combo, ampak saj že v tistem mceggu dobiš toliko zdravja, da si dober za cel dan.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 minutama:

Jaz pa sem danes zamesil za tortilije mmm m m mm mmm m m

 

Ej @atomic, danes sem ob 17h v Kranju in moram eno uro ubit nekje, a maš kakšne real life opravke al sprejemaš povabila na kafe/pir/deci soka deci vode? :D

 

Zakaj bi kdorkoli hodil v Kranj? :)

Ravno danes ima mami RD in mamo piknik :(

Drugič z veseljem!

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

Zakaj bi kdorkoli hodil v Kranj? :)

Ravno danes ima mami RD in mamo piknik :(

Drugič z veseljem!

 

Upam da boš mamo za RD na piknik peljal v meka! :D  Ali pa vsaj v drive-in in potem pičite nekam na lepše vsak s svojo mac vrečko v roki!

 

RD v McDonaldsu = največ, kar lahko sin podari materi IMO

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Karkoli v Meku poješ v treh minutah lol.

Al to si mislu zarad vrste? XD

 

To čakaš ene 10 minut da dobiš (glih tolko da se do konca zrajcaš), potem pa uživaš v hrani, v grižljajih, harmoniji okusov... ne zmečeš vse v sebe, jemlješ krompirček po krompirček in ga daješ v usta... za konec je itak obvezen McSundae, ki ga ješ počasi žličko po žličko s karamelo, ki se topi v ustih... Če si sam malo vmes počekiraš mobitel in na forum prilimaš sliko kako uživaš... ura prehitro mine.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

To čakaš ene 10 minut da dobiš (glih tolko da se do konca zrajcaš), potem pa uživaš v hrani, v grižljajih, harmoniji okusov... ne zmečeš vse v sebe, jemlješ krompirček po krompirček in ga daješ v usta... za konec je itak obvezen McSundae, ki ga ješ počasi žličko po žličko s karamelo, ki se topi v ustih... Če si sam malo vmes počekiraš mobitel in na forum prilimaš sliko kako uživaš... ura prehitro mine.

Tule so naju slikali s kolegom v lokalnem Mekiču.

trash cans at one entrance - Picture of McDonald's, The Villages ...

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Drugače ne vem kdaj sem nazadnje jedel v McD. Vedno šopam McDrive, ker mi grejo na kurac vrste v lokalu.

 

To je pa tudi res. Jaz se tudi niti ne spomnim kdaj sem nazadnje tam sedel. McDrive je pri meni tudi ja. Sicer pa tudi to redko, ker nimam Meka s svojem kraju. Pa tudi vedno, ko kam grem, ne grem ravno v Meka :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...