Skoči na vsebino

Stripi


kid666

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Ima kdo kakšno (insajdersko) informacijo glede novih delov Jeklenega Alkimista v SLO? @DjJuvan mogoče?
Zdaj je namreč že skoraj konec marca, pa še vedno nikjer ne najdem nič konkretnega, da bi lahko nabavil. Trenutno imam prve štiri knjigice in močno upam, da ne bo ostalo zgolj pri tem. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Zaenkrat še ni na vidiku nov del... še bolj bizarno je, da 1. in 4. del nista več dosegljiva na založnikovi strani in iz svoje ponudbe so jeklenega alkimista odstranili tudi iz EMKA strani (čeprav jih še vedno najdeš v fizičnih poslovalnicah Mladinske knjige). 

Povezava do prispevka

Menim, da ima založba Graffit nekakšne težave. Pa ne samo z Alkimistom. Žal ni drugega, kot pa počakat in videt kaj se bo izcimilo.. 

Čeprav se vedno bolj nagibam k naročilu tega kompleta:
Fullmetal Alchemist Complete Box Set Hiromu Arakawa 9781421541952 - SciFier.com

Angleščina mi ni problem pri stripih/mangah, plus to da Scifier dostavi v  SLO v 14-dnevih (+ poštnina je đabe 8 €). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Btw: Sicer ni niti približno enako branju na papirju, ampak jaz sem si naložil stripov v CBR formatu za več giga. Kvaliteta odlična! Načeloma imam zdaj mir za 2-3 leta branja :), ker sem si downloadal večino evropske produkcije. (stripi a'la Marvel in podobno me načeloma ne zanimajo).  GetComics

Mange so pa drugo. Ampak tu sem bolj ali manj šibek. Death Note mi je res über top, pa zgoraj omenjeni Alkimist, pa itak kakšen Ghost in the Shell in klasika Akira. Toj pa to. Malce se sicer nagibam k nabavi Berserka (nikoli nisem bral, so mi bili pa animeji kar OK).
Če ima kdo kak predlog za dobro mango (bolj ali manj v stilu Death Note) se priporočam. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Eden na Bolhi prodaja celotno kolekcijo Berserk za 300 evrov.

 

Imo worth.

 

Edit:
Bila je mehka vezava ampak je bila verjetno prodana, se pa prodaja trda vezava(komplet) za 500 evrov.

 

Če ne bi šparal za hišo bi si jo nabavil :/.

uredilo bitje Armando
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
DaCapo reče Dne, 21. 3. 2024 at 16:54:


Definiitvno, Ker drugače je itak brezveze, da sem sploh nabavil prve štiri zvezke. 

 

good news... na knjigarna.net je dodan 5. volume :ododava:

uredilo bitje DjJuvan
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...